k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter

  Follow us

  Tapkite ETIAM Planet bendruomenės dalimi!

  Užsiprenumeravę naujienlaiškį, gausite pranešimus apie naujus produktus ir pasiūlymus pirmieji. Prenumeratoriams pirmam pirkimui dovanojame -10% nuolaidą.

   Paieška

   www.Etiamplanet.com

   ETIAM Planet – tai jūsų ir mūsų pradžia pokyčių link arba pokalbis apie norą sukurti planetos ateitį

   Paatvirausime apie verslą, kai moterys nusprendžia, kad juodus dalykinius kostiumėlius laikas pakabinti į spintą.

   Bendraamžėms Kristinai ir Vidai verslo kelias pažįstamas. Tik keliai, atvedę į socialinį verslą tvarumo tema, skirtingi. Vida nusprendė imtis naujos veiklos, gimus dukrelei  (anonsas: liepos mėnesio žurnale „Tavo vaikas“ įkvepianti Vidos, kaip mamos ir verslininkės, istorija), o Kristina atvirkščiai suaugus sūnui ir dukrai. Turbūt nesvarbu kodėl, svarbu, kad abiem ištiko momentas ir galimybė keisti veiklą.

   „Nusprendėme, kad verslą kursime vilkėdamos tik baltus marškinėlius. Mūsų verslas pradėtas auginti „Change4 Future“ socialiniame startuolių akseleratoriuje. Turime drąsos kurti svajonių planetą“, – prisistato startuolės.

   Vidos sena svajonė – verslas apie aplinkos ir sveikatos saugojimą, ekologiją. Jai labai aktualu turėti laiko šeimai, vyrui, sūnui ir pačiai auginti mažąją. Kristiną keli dešimtmečiai leidybos, viešųjų ryšių agentūros vadovės darbas atitraukdavo nuo tų temų, kurios buvo aktualios jai. Jos idėjos projektams, kaip  „Mažosios Lietuvos paveikslų sodas“ – galerija po atviru dangumi, arba kartu su Lietuvos spaudos fotografų klubu išleistas albumas „Šilutė. Potvyniai ir jo žmonės“ jai yra puiki patirtis, kaip turint gerą idėją galima paversti ją tikrove.

   „Na, mes tikrai ne tos, kurios stos į Gretos Thunberg gretas. Nerėksime ant viso pasaulio lyderių (nors jie to verti), deja, nevyksime ir į Afriką gelbėti dramblių ar į vandenynus kovoti su mėlynųjų banginių medžiotojais. Jėgų pakaktų, bet mūsų kelias gelbėti planetą kitas. „Gelbėsime“ kiekvieną iš mūsų savo namuose. Kas vyksta mūsų namuose – tas vyksta ir mūųs planetoje“, – sako verslininkės.

   „Pokyčiai kiekvieno namuose, kiekvieno vartojime labiausiai pasitarnaus planetos eko sistemai – tai ir yra mūsų svajonių planeta“, – pokyčių svarbą akcentuoja moterys.

   Vis dar  nesuprantama, kad skalbiant chemijos kupinomis priemonėmis, namų valymui naudojant chemijos prisotintus valikius, toksinai lieka mūsų namų aplinkoje, patenka į žmogaus organizmą, aplinką ir gamtą. Vis dar galvojama, kad plastikiniai dantų šepetėliai ar dantų pastos tūbelės yra perdirdamos. Deja, ne. Vienintelė išeitis – ekologiški arba tvarūs dantų šepetėliai ir dantų pastos kitokiose, tvariose pakuotėse. O saugant savo sveikatą būtina rinktis ekologiškus asmens ar burnos higienos produktus. Taip pat, kaip ir įsitikinimas, kad vienkartiniai popieriniai puodeliai yra ekologiškas pasirinkimas.

   Lietuvoje nėra technologijos, kuri perdirbtų šiuos puodelius, nes juose yra 5 procentai plastiko. Žmonių vartojimas kenkia aplinkai ne tik dėl atsakomybės trūkumo, bet ir dėl nežinojimo. Būtina, kad apie tai žinotų žmonės ir keistų savo įpročius, žingsnis po žingsnio.

   „Pasirinkome lengvų pokyčių strategiją. Lengvi pokyčiai – tai, kai ne viskas keičiama iš karto. Lengvi – kai nebūtina atsisakyti komforto, nes tai – funkcionalūs, aukštos kokybės, tausojantys sveikatą produktai. Lengvi – tai testuoti ir patikrinti „Etiam planet“ – be blogų patirčių, kurios neskatintų tęsti pokyčių. Lengvi – kuo didesnė pasiūla ir aukštesnė kokybė“, – savo sumanymą pristato Vida ir Kristina.

   Apie asmenines pokyčių patirtis bus kalbama su žinomais žmonėmis „Etiam planet“ blogo straipsniuose,  o apie ekologiją ir aplinkosaugą – su šios srities ekspertais. Tai labiausiai ir turėtų skatinti ryžtis pokyčiams, nes geri pavyzdžiai užkrečia.

   Svarbu, kad „Etiam planet“ elektroninėje parduotuvėje kiekvienas pirkėjas galės įvertinti savo sukurtą soc. poveikį. Jis matys, kaip jo įsigytos priemonės ir prekės sumažins plastiko ar teršalų vartojimą., o „Etiam planet“ pagrindiniame puslapyje bus matomas visų pirkėjų kartu sukurtas poveikis ekologijai.

   Tvarus gyvenimas turi būti pasiekiamas kiekvienam.

   Su „Etiam planet“ – padaryti lengviau.

   You don't have permission to register
   X