k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter

  Follow us

  Tapkite ETIAM Planet bendruomenės dalimi!

  Užsiprenumeravę naujienlaiškį, gausite pranešimus apie naujus produktus ir pasiūlymus pirmieji. Prenumeratoriams pirmam pirkimui dovanojame -10% nuolaidą.

   Paieška

   www.Etiamplanet.com

   Ekologiškos indaplovių priemonės– atsakingo vartojimo kultūros ženklas

   Džiugu, kad ekologiškos indaplovių plovimo priemonės, tampa vis dažnesniu vartotojų, galvojančių ne tik apie savo sveikatą, bet ir apie aplinkos tausojimą, pasirinkimu. Šis atsakingo vartojimo kultūros ženklas rodo augantį pirkėjų sąmoningumą ir neabejingą požiūrį į kasdienio naudojimo buities produktus. 

   Jei įsigyjamų valymo, skalbimo, plovimo priemonių etiketes skaitytume taip atidžiai kaip maisto produktų, tai net neabejoju, kad išgąstis būtų nemenkas. Bėda ta, kad buitinės chemijos ir net asmeninės higienos priemonės prekybos vietose mums parduodamos kartu su maisto produktais. Maisto parduotuvės mums atrodo nieko bendro neturinčios su chemija. Juk taip kvepia šviežių kepinių skyrius, daržovių skyriuje reklamos rodo jų šviežumą ir jų kelią į prekybos centrą – tiesiai iš ūkininko lauko.

   Na, o jei buitines valymo prekes rūšiuotų į skyrius „Buitinės chemijos skyrius“ ir „Ekologiškų priemonių skyrius“, kurį pasirinktumėte?

   Susipažinkite – ekologiškos indaplovių priemonės Claro

   Claro produktų linija – naujo vartojimo kultūros, atsakingo vartojimo produktai, paženklinti Austrijos Ecolabel ir ES ekologijos ženklu. Tai ypač aukštos kokybės, natūralios sudėties indaplovių tabletės, skalavimo skysčiai, druska ir pačių indaplovių valymo priemonės.

   Claro Classic tabletės tirpsta sluoksnis po sluoksnio ir taip užtikrina optimalų indų plovimo procesą. Fermentai ir valymo medžiagos pirmiausia pašalina kietus nešvarumus, o kituose tabletės sluoksniuose esančios medžiagos tirpdamos viena po kitos pabaigia plauti, kad indai būtų idealiai švarūs ir be kvapo. Tabletės efektyvios ir plaunant indus žemoje temperatūros, ir pasirinkus trumpą plovimo programą. Saugo stiklinius indus, jie spindi, nelieka apnašų. Dar vienas jų privalumas – užtikrina higienišką švarą pačioje indaplovėje.

   Claro produktų linijoje indaplovėms yra ir ekologiška druska. Ji rekomenduotina indaplovėms, kai juose naudojamas vanduo yra „kietas“. Druska efektyviai absorbuoja kalcį iš vandens, daro jį minkštesniu, tai gerina indų plovimo kokybę.

   Šios kompanijos skalavimo skystis užtikrins, kad skalavimo ciklo pabaigoje indai blizgėtų ir neliktų vandens dėmių bei kalkių nuosėdų. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos skatina greitesnį džiūvimą. Iš indaplovės išimti indai bus švarūs, nuo jų dvelks gaiva ir jie tiesiog tviskės. Rekomenduojama naudoti kartu su Classic indaplovių tabletėmis ir druska Claro.

   Produktų asortimente yra ir valymo priemonė indaplovei. Miltelių pavidalo Claro priemonė efektyviai indaplovėje šalina susikaupusius riebalus ir kalkių nuosėdas, taip užtikrina higienišką švarą indaplovėje. Rekomenduojama naudoti profilaktiškai kas 2-3 mėnesius.

   Claro 3in1 indaplovių tabletėse yra plovimo, druskos ir skalavimo komponentai. Naudojant Claro 3ini1 tabletę, druskos ir  skalavimo skysčio naudoti nebereikia.

   Rinkitės, jei jums rūpi jūsų sveikata ir gamta

   Turbūt pagalvojote, kad ir jūsų įprastai naudojamos indaplovių tabletės turi panašų efektyvumo aprašymą, tad kokia prasmė rinktis ekologiškas plovimo priemones?

   Esminis skirtumas, kad Claro indaplovių tablatės yra pagamintos tik iš natūralių komponentų – juose nėra chloro, fosfatų. Tabletėse visus plovimo procesus aktyvina deguonis. Claro sudėtis nekenkia jūsų sveikatai ir yra draugiškos aplinkai, nes su indaplovėje panaudotu vandeniu į nuotekas nepateks chemijos, kuri patenka ir į atvirus vandens telkinius – ežerus ar upes, o jos šiuos teršalus nuplukdo ir į Baltijos jūrą, patenka ir į gruntinius vandenis, kuriuose yra mūsų maistui ir buičiai išgaunamo vandens šaltiniai.

   Pakuotės  – iš perdirbtų žaliavų

   Kiekviena tabletė yra supakuota į vandenyje tirpstantį apvalkalą, jos nereikia išpakuoti, o tablečių pakuotei naudojamas 95 proc. perdirbtas kartonas ir 100 proc. PET (plastikinė tara) buteliai – Zero waste (be atliekų). Veganiška. Be mikroplastiko. Tai labai svarbu. Kodėl? Apie tai kituose ETIAM Planet blogo straipsniuose. Atsakingos vartojimo kultūros neformuoja tik vieno tvaraus produkto pasirinkimas. ETIAM Planet kviečia žingsnis po žingsnio siekti tik  tvaraus vartojimo. Šįkart su Claro produktais.

   X