k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter

  Follow us

  Tapkite ETIAM Planet bendruomenės dalimi!

  Užsiprenumeravę naujienlaiškį, gausite pranešimus apie naujus produktus ir pasiūlymus pirmieji. Prenumeratoriams pirmam pirkimui dovanojame -10% nuolaidą.

   Paieška

   www.Etiamplanet.com

   Bičių vaško drobelės Vaškainis

   Daugkartinės bičių vaško drobelės Vaškainis išlaiko maistą šviežią ilgiau

   Bičių vaško drobelės Vaškainis – puiki alternatyva, keičianti įprastą maisto plėvelę. Jei esame sąmoningi ir atsakingi vartotojai, turime net keletą svarbių priežasčių rinktis pažangą.

   Kodėl naudojame maisto plėvelę?

   Ne tik aplinkosauga, bet ir maisto tausojimas taip pat yra atsakingo vartojimo aktualija.  Nėra priimtina maisto produktus mesti lauk, švaistyti ir šiuos išteklius. Stengiamasi  produktus išsaugoti kuo ilgiau šviežius. Produktams saugoti dažnai renkamės maistinę  plėvelę, pagamintą iš plastiko. Patogi, įprasta ir dažnai naudojama plastiko plėvelė turi didžiulį trūkumą – ji neperdirbama, suirti reikia kelių šimtų metų. Plastiko plėvelė yra viena iš dažniausiai randamų atliekų, patenkančių į vandenynus, jūras ir visus kitus vandens telkinius. Nuo jos kenčia gyvūnai.

   Kaip išsaugoti produktus ir nekenkti gamtai?

   Šviežiam maistui išsaugoti galime rinktis bičių vaško drobeles – Vaškainį. Drobelės  pagamintos iš bičių vaško ir sertifikuotos medvilnės – draugiškų gamtai ir aplinkai žaliavų. Bičių vaškas saugus ir žmogaus sveikatai. Taigi, daugkartinės bičių vaško drobelės Vaškainis – atsakingo vartojimo produktas.

   Į bičių vaško maistines drobeles vyniojami produktai: kepiniai, sūriai, daržovės ir net šviežios prieskoninės žolelės, ilgiau išliks švieži, kvapnūs, nepraras drėgmės ir išsaugos daugiau skoninių savybių.

   Kaip naudoti bičių vaško drobeles?

   Vaškainio drobelių privalumas yra ir tai, kad jos daugkartinės. Nuplautos ir nudžiovintos drobelės vėl tinkamos vynioti kitus produktas. Bičių vaško drobelių ilgaamžiškumas siekia net metus laiko. Nebetinkamas naudoti drobeles patartina kompostuoti.

   Drobelės yra elastingos, tamprios ir lengvai limpančios. Puikiai apgaubia vyniojamą produktą, dengiamą indą, išgaunamos įvairios formos. Vyniojant drobelę pakanka laikyti tarp rankų, lengvai suspausti, užlenkti kraštelius. Nuo rankų šilumos puikiai sulips ir įgaus tą formą, kurią norite. Išvynioti produktą iš drobelės taip pat paprasta: vos tik gauna rankų šilumos, bičių vaško drobelė vėl tampa elastinga.

   Malonūs vaško drobelių privalumai – estetiškumas, kvapnumas, elegantiškumas. Bičių drobelės margintos įvairiais raštais, spalvotos, skirtingų dydžių. Jos puikiai sulaiko produktų kvapus. Tad jūsų šaldytuve ar produktų spintelėje nesijaus nereikalingo kvapo.

   Vaškainį naudok:

   Kepiniams

   Vaškainis puikiai tinka laikyti kepinius: duoną, pyragus, bandeles, sausainius. Jie ilgiau išliks švieži, nepraras skoninių savybių.

   Sūriams

   Vaškainyje susuktas sūris ilgiau išliks šviežias, išlaikys savo kvapą, ne taip greitai džius kampai.

   Daržovėms

   Daržovės, susuktos į Vaškainį, ilgiau išliks šviežios, išlaikys savo spalvą, sultis.

   Vaisiams

   Vaisių puselės ilgiau išliks šviežios, jeigu prieš dedant į šaldytuvą susuksite jas į Vaškainį. Pirkėjai labai dažnai vynioja melionų puseles.

   Prieskoninėms žolelėms

   Krapai, rozmarinas, mėta ir kiti prieskoniai bei žolelės ilgiau išliks švieži ir kvapnūs, jeigu laikysite juos susuktus Vaškainyje.

   Patiekalams uždengti induose

   Uždenk Vaškainiu dubenį, skardelę su patiekalo likučiais. Drobelė padės maistui šaldytuve ilgiau išlikti šviežiu, neprarasti skoninių savybių. Vaškainis taip pat sulaiko kvapus.

   Kodėl bičių vaško drobelės Vaškainis išlaiko maistą šviežią ilgiau? Vaškainio sėkmės paslaptis – sudėtis ir gamybos technologija

   Bičių vaškas

   sulaiko drėgmę, pasižymi antibakterinėmis savybėmis, būtent dėl to kepiniai, sūriai ir daržovės ilgiau išlieka švieži.

   GOTS medvilnė

   sudaro Vaškainio pagrindą. Specialus audinio tipas užtikrina produkto ilgaamžiškumą.

   Sakai

   suteikia lipnumo ir tvirtumo – Vaškainio drobelė tampri, kibi, ją patogu naudoti įvyniojimui ir indų uždengimui.

   Simondsijų sėklų aliejus

   padeda Vaškainio drobelėms būti elastingoms, prailgina produkto naudojimo trukmę.

   Įvertinimas

   Inovatyvi Vaškainio produkto gamybos technologija leidžia kurti ilgaamžišką ir kokybišką produktą. „BZN start“ Business Women Awards apdovanojimuose Vaškainis pripažintas inovatyviausiu jaunu gamybos verslu.

   You don't have permission to register
   X