k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter

  Follow us

  Tapkite ETIAM Planet bendruomenės dalimi!

  Užsiprenumeravę naujienlaiškį, gausite pranešimus apie naujus produktus ir pasiūlymus pirmieji. Prenumeratoriams pirmam pirkimui dovanojame -10% nuolaidą.

   Paieška

   www.Etiamplanet.com

   Vaškainio bičių vaško drobelės

   KAS YRA VAŠKAINIO BIČIŲ VAŠKO DROBELĖS?

   Nauja technologija pagamintos Vaškainio bičių vaško drobelės yra alternatyva gamtai ir žmogui nedraugiškai plastiko plėvelei. Vaškainio vaško drobelės yra daugkartinės, pagamintos iš sertifikuotos ekologiškos medvilnės ir bičių vaško. Jos ypač saugios ir patvarios įvynioti įvairius maisto produktus. Vaškinės drobelės išsaugo maisto šviežumą ir skonines savybes netgi sėkmingiau nei plastiko plėvelė, be to, maiste nelieka mikroplastiko mikrodalelių, kurios linkusios kauptis organizmuose.

   Vaškinės drobelės yra skirtingų dydžių: S, M, L ir XL. Labai patogu įsigyti Vaškainio drobelių rinkinius SML. Galima rinktis spalvas, ornamentiką ar motyvus. Vaškainio bičių vaško drobelės estetiškos, malonaus kvapo ir veiksmingos tausojantiems maisto produktus.


   Kam tinka Vaškainio bičių vaško drobelės?

   Drobelės tinkamos įvynioti:

   • įvairiems kepiniams (duonai, pyragams, bandelėms, sausainiams);
   • sūriams;
   • daržovėms;
   • vaisiams;
   • prieskoninėms žolelėms.
   • Drobelėmis patogu uždengti dubenis, lėkštes, skardeles, kuriose patogu laikyti maisto produktus ar pagamintus patiekalus.
   • Į vaškines drobeles labai patogu įvynioti sumuštinius ir kitus užkandžius, kuriuos nešatės į darbą, mokyklą, iškylą, ekskursiją.


   Kaip valyti Vaškainį?

   Vaškainio bičių vaško drobelės yra daugkartinės ir naudojamos maistui saugoti, tad natūralu, jog kyla klausimas, kaip jas tinkamai prižiūrėti:

   • Dažniausiai užtenka nubraukti švaria drėgna šluoste, kempinėle. 
   • Jeigu reikia plauti, naudokite drungną vandenį. 
   • Jei įvyniojote produktus, kurie turėjo riebalų, kaip, pvz., riebų ar minkštą sūrį, tai drobelę tiesiog nuplaukite drungnu ar net šaltu vandeniu. Galite naudoti ir indų ploviklį, o po jo panaudojimo būtinai perplaukite vandeniu, nudžiovinkite arba nusausinkite.

   Ar galiu naudoti indų ploviklį plaunant Vaškainį?

   Taip, tik po to gerai nuskalaukite tekančiu drungnu arba šaltu vandeniu.


   Ar tinka bičių vaško drobelės produktams, laikomiems šaldytuve?

   Taip. Ir tai ypač patogu.


   Ar galima bičių vaško drobeles naudoti šaldymo kameroje?

   Taip. Tai taip pat labai patogu, tik patariame, kad išėmus produktą, įvyniotą į drobelę, iš šaldymo kameros, palaikykite jį kambario temperatūroje bent kelias minutes. Tuomet išvyniokite. Vaškainio drobelė ilgiau išlaikys elastingumą ir ją bus galima ilgiau naudoti.

    

   Ar galiu vaškinę drobelę naudoti orkaitėje arba mikrobangėje?

   Deja, ne. Bičių vaško drobelės pagamintos iš vaško. Jas tiesiog sugadinsite.

   Kada Vaškainio bičių vaško drobelės nebetinkamos naudoti?

   Kai Vaškainio vaško drobelės tampa nebeelastingos. Tuomet jas galima kompostuoti, sukarpius naudoti įkurti ugnį kepsninėje ar židinyje, krosnyje. Galima iš drobelių gaminti juosteles ir jomis pririšti augalus šiltnamyje, daržuose.

   Kiek laiko galėsiu naudoti Vaškainio vaškinę drobelę?

   Apie vienerius metus.

   Kaip įvynioti produktus į vaškinę drobelę?

   Visiškai taip pat, kaip į įprastinę plastikinę plėvelę – paimkite drobelę ir įvyniokite produktą. Drobele dengiant indus, tereikia keletą sekundžių palaikyki prispaudus kraštelius prie indo. Vaškainis sušyla nuo rankų šilumos ir dailiai priglunda.

   Vaškainio bičių vaško drobelių naudojimo instrukcija:

   viens,

   Paimk Vaškainį. Jis elastingas, tamprus tarsi guma, ir limpa pats prie savęs. Jeigu nori, kad stipriau priliptų, palaikyk tarp delnų, sušilęs jis dar elastingesnis.

   du,

   Suvyniok sūrio, duonos, daržovių ar vaisių gabaliuką – jie išliks švieži ilgiau. Drobele gali uždengti dubenį, lėkštę, skardelę su visu maistu ar produktais. Patogu, jei būtumėte  įsigijusi skirtingų dydžių drobeles, pvz., turėtumėte jų rinkinį.

   trys!

   Po naudojimo Vaškainį nuvalykite drėgna šluoste arba nuplaukite po tekančiu vandeniu. Švelniai nusausinkite. Vaškainis vėl tinkamas naudoti. Daugybę kartų, maždaug metus laiko.

   You don't have permission to register
   X