k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter

  Follow us

  Tapkite ETIAM Planet bendruomenės dalimi!

  Užsiprenumeravę naujienlaiškį, gausite pranešimus apie naujus produktus ir pasiūlymus pirmieji. Prenumeratoriams pirmam pirkimui dovanojame -10% nuolaidą.

   Paieška

   www.Etiamplanet.com

   K. Šaltenytė

   K. Šaltenytė nebepasikliauja reklama ir gražia pakuote, renkasi tik tuos produktus, kurie natūralūs, kokybiški ir stilingi

   Jauna verslininkė, sporto studijų savininkė ir sveiko gyvenimo propaguotoja, kartą perskaičiusi savo naudojamų grožio ir higienos produktų etiketes, pakraupo – tiek juose rado naftos produktų. „Viską iškart išmečiau. Ir kantriai ieškojau naujų natūralių ir sveikų bei kokybiškų produktų“, – teigė Karolina Šaltenytė.

   Sporto studijų E-Fit įkūrėja K. Šaltenytė kviečia į naujomis technologijomis parengtas treniruotes. Jos ypač efektyvios, nes atliekant fizinius pratimus elektros impulsų pagalba įdarbinama iki 200 skirtingų žmogaus kūno raumenų. Stimuliacija užtikrina, kad bus treniruojami ir tie raumenys, kurie linkę „pasimuliuoti“. Tam nereikia tiek laiko ir skirtingų pratimų, kad pasiektume gerą kūno formą bei raumenų tonusą. „Time is money“ (lietuviškai – Laikas yra pinigai)“, – sakė Karolina.

   „Gyvendama Amerikoje šias treniruotes išbandžiau ir man labai patiko koncepcija.  Su E-Fit treniruočių sistema – puiki galimybė sportuoti efektyviai bei sutaupyti laiko. Treniruotė trukdavo 30 minučių, o treniruotis užtekdavo vos du kartus per savaitę. Siekiantiems tikslų Amerikoje tikrai tenka lenktyniauti su laiku. Tad tokios treniruotės ten labai populiarios“, – apie E-Fit koncepciją sakė Karolina.

   Grįžusi į Lietuvą Karolina ryžosi pasiūlyti šias treniruotes ir vilniečiams. Tiesa, vieni susidomi ir išbando, sportuoja nuolat, o kiti dar net nepabandę stebisi ir kuria mitus, kad čia tiems, kurie „tingi“ sportuoti.

   „Kaip ir namuose pasitelkdami įvairią techniką ir technologijas norime kuo sparčiau įveikti ruošos darbus. Renkamės siurblį robotą, indaplovę, skalbyklę, džiovyklę.  Klaidingas supratimas, kad jeigu žmogus turi robotą siurblį, na, dar ir sportuoja su elektros impulsų pagalba, tai jis negyvena sveikai“, – palygino Karolina.

   „Man sveikas gyvenimo būdas – pirmiausia kokybiškas maistas, sportas ir pakankamas vandens suvartojimas. Ir laikas sau. Lietuvoje man taip pat norisi sutaupyti laiko, jėgų ir teigiamų emocijų kitiems žmogiškiems poreikiams. Šeimai, draugams, pomėgiams. Net E- Fit studijos lankytojams taip pat reikia skirti kuo daugiau laiko, paskatinti, motyvuoti, palaikyti emociškai. Juk kiekvienos mūsų studijoje vedamos treniruotės yra individualios“, – sakė K. Šaltenytė.

   „Dauguma ir renkasi šias treniruotes, nes gali sutaupyti laiko. O po to, kai mato rezultatus, kūno pokyčius, pajunta atgautas jėgas, lankstumą ir ištvermę, tai tampa puikia motyvacija nuolat rinktis šias treniruotes“, –  E-Fit treniruočių privalumus išskyrė Karolina.

   „Visiems noriu rekomenduoti daug judėti, sveikai maitintis, tuomet fizinė ir emocinė savijauta būna gera. Kasdieniai ritualai, kaip bet kokiu oru ėjimas pasivaikščioti prieš miegą, laikas su augintiniu, yra natūralus, sveikas ir jau stilingas gyvenimo būdas“, – padrąsino visus pašnekovė.

   „Man labai svarbu, ką tepu ant savo veido, kūno. Siekdama išsaugoti odos jaunumą kartu noriu nekenkti savo sveikatai. Anksčiau nekreipdavau pakankamai dėmesio į  kosmetikos produktų sudėtį. Pasikliaudavau gražia reklama ir pakuote. Vieną dieną perskaičiusi straipsnį, kiek kosmetikos priemonėse yra naftos, pasidarė kraupu.

   Pakeičiau visas higienos ir švaros priemones į natūralius ir kokybiškus produktus. Rezultatą pajutau netrukus. Patikėkite, tikrai yra skirtumas“, – Karolina ragino labiau domėtis, kokius produktus vartojame.

   „Man labai patinka ir „Etiam Planet“ koncepcija kviesti keisti įpročius ir rinktis tuos produktus, kurie yra natūralūs, stilingi, kokybiški. Pirmiausia, į ką atkreipiau dėmesį – tai, žinoma, į technologiją. Toks nuostabus technologinis sprendimas – vandenį šarminanti gertuvė „Dyln“. Sportuojantiems E-Fit studijoje treniruočių metu siūlome atsigaivinti šarminiu vandeniu. Jį organizmas greičiau pasisavina, raumenys gauna daugiau deguonies, lengviau numalšinti troškulį.

   Tai labai kokybiška gertuvė, žinoma, stilinga ir natūralus būdas gerti šarminį -organizmui naudingą – vandenį“, – sakė sveiką gyvenimo būdą rinktis skatinanti  K. Šaltenytė.

   „Iš Etiam planet jau pasirinkau ir dezodorantą NUUD. Įprastuose dezodorantuose labai daug cheminių medžiagų ir naftos. Labai sudomino natūralios ir kokybiškos dantų valymo priemonės. Na, ir didžiausius komplimentus sakau gražuoliui daugkartiniam  puodeliui „Stojo“. Kavą mėgstu gerti ne namuose, o pasivaikščiojimuose, pasisėdėjimuose. Puodelis sustumiamas, tad telpa net į kišenę. O jau spalvos kokios! Smagu, kad jau galiu nenaudoti popierinių puodelių, padengtų plastiku. Tokiu pasirinkimu tikrai jaučiu prisidedanti prie švaresnės planetos ir atrodau labai stilingai“, – teigė Karolina, jog tvarūs pasirinkimai gali būti ir malonūs.

   Tvarus gyvenimas, kaip atsisakymas plastiko, nenaudoti vienkartinių indų, taip pat nepirkti tam, kad būtų perkama, o pirkti drabužius ir kitus buities ar laisvalaikio daiktus tik tada, kai reikia, Karolinai yra kasdienės pastangos ir motyvacija, kad ir ji gali išsaugoti gražiausią vietą planetoje, kaip savo svajonių planetą, taip, kaip kviečia kiekvieną elgtis Etiam planet. Keisti savo įpročius vardan savo svajonių planetos.

   „Mano svajonių planeta –  Maldyvai. Ten, kur galėtų žmonės gyventi nameliuose ant vandens, mėgautis saulės spinduliais, šiluma. Vertinu ir džiaugiuosi tik paprastais dalykais. Nereikėtų greitosios mados. Užtektų maudymosi rūbelių ir lengvų suknelių. Kavą ir visus gėrimus gerčiau iš kokoso kevalo, valgyčiau žuvį. Pati sodinčiau medžius ir užsiauginčiau vaisių, daržovių. Labiau susiliečiau su gamta, ją mylėčiau ir saugočiau“, – sakė Karolina, ne kartą atostogavusi šioje saloje.

   Pašnekovės supratimu, dar labai trūksta informacijos apie tai, kaip mūsų gyvenimo būdas veikia planetos gyvenimą. Anot Karolinos, jau mokykloje turėtų būti mokoma gyventi ekologiškai, natūraliai. Ji pasigenda ir visuomenėje nuomonę formuojančių žmonių atsakomybės šia tema. Dabar madinga skatinti vartojimą, piešti gražų gyvenimą, jei įsigysi vieną ar kitą daiktą.  Madinga tūrėtų būti drąsinti žmones atsisakyti žalingų įpročių prieš gamtą.

   Kalbino Kristina Toleikienė

   X