k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter

  Follow us

  Tapkite ETIAM Planet bendruomenės dalimi!

  Užsiprenumeravę naujienlaiškį, gausite pranešimus apie naujus produktus ir pasiūlymus pirmieji. Prenumeratoriams pirmam pirkimui dovanojame -10% nuolaidą.

   Paieška

   www.Etiamplanet.com

   Daugkartiniai kavos puodeliai Stojo

   STOJO – kavos puodelis tavo kišenėje

   Visi puikiai žinome, kad vienkartiniai kavos puodeliai yra tobulai netvarūs. Apie 16 milijardų popierinių kavos puodelių yra išmetami kasmet.

   STOJO sustumiami kavos puodeliai – tikra revoliucija daugkartinių puodelių rinkoje. Jie iš tiesų sumažina vartojimą. Kaip?

   Esame optimistai ir nuoširdžiai tikime žmonių sąmoningumu. Juk niekas iš mūsų nelinkime planetai blogo, daugelis pergyvena dėl klimato kaitos. Tačiau šiuolaikiniame lekiančiame pasaulyje patogumas dažnai nurungia viską. Būtent todėl perkame dar vieną plastikinį maišelį (juk savo medžiaginį vėl pamiršome), o kavą pilamės į popierinį puodelį ( o tas plieninis ir vėl liko darbe).

   Ar jūs turite savąjį daugkartinį kavos puodelį? Jei taip, ar nepamirštate jo namuose, mašinoje, darbe? Pasiimti namo, išplauti, ryte vėl įsimesti į rankinę. O jeigu geriate XL dydžio kavą, puodelį dar reikia kažkur sutalpinti…

   Jums gali kilti klausimas: o kodėl įprasti išmetami kavos puodeliai yra taip negerai? Jie juk popieriniai!

   Deja, dailūs popieriniai puodeliai yra padengiami plonu plastiko sluoksniu, kitaip tariant – laminuojami. Todėl nemeskite jų į popieriui skirtus konteinerius, jie netinka perdirbimui. Tai reiškia kelis šimtus metų plastiko irimo gamtoje.

   STOJO sustumiami puodeliai – meilė iš pirmo žvilgsnio

   Gaminami iš karščiui atsparaus ir saugaus sąlyčiui su maistu ir gėrimais silikono, su karščiui atsparia “rankove”, idealiai sandariu dangteliu bei šiaudeliu (ne visi modeliai), STOJO puodeliai yra skirti kasdieniam malonumui, pamiršus visus rūpesčius.

   Sustumiami – reiškia tai, jog netgi didžiausią 470 ml puodelį lengvai sutalpinsite striukės ar palto kišenėje. Kaip? Ogi paprastai – jis tiesiog susistumia, susilanksto, kaip armonikėlė. Išgėrę kavą ar arbatą sustumkite puodelį, uždengę jį dangteliu (išplausite prieš kitą panaudojimą arba grįžę namo).

   Puodeliai tinkami ir užpilamoms sriuboms bei košėms ruošti.

   “Rankovė” suteikia puodeliui stabilumo, leidžia mėgautis karštais gėrimais, nenudeginant pirštų.

   STOJO kaip asmeninio stiliaus detalė

   Subtilios ir ryškesnės – rinkitės savo daugkartinio puodelio spalvas pagal nuotaiką, dominuojančius garderobe atspalvius, o gal priderinsite prie automobilio spalvos? Persikinė, švelniai rožinė, samanų, eukalipto, akvamarino, juoda.

   355 ml Stojo puodeliai čia

   470 ml Stojo puodeliai su šiaudeliu čia

   Turite klausimų? Mūsų messenger laukia Jūsų žinučių, padėsim išsirinkti jums labiausiai tinkantį puodelį!

   X