k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter

  Follow us

  Tapkite ETIAM Planet bendruomenės dalimi!

  Užsiprenumeravę naujienlaiškį, gausite pranešimus apie naujus produktus ir pasiūlymus pirmieji. Prenumeratoriams pirmam pirkimui dovanojame -10% nuolaidą.

   Paieška

   www.Etiamplanet.com

   Vandenį šarminanti gertuvė Dyln.mergina

   DYLN vandenį šarminanti gertuvė – nuo A iki Z

   Vandens gertuvių pasirinkimas rinkoje yra milžiniškas. Turbūt ir savo spintelėse turite ne vieną. Stiklinės, plastikinės, plieninės, silikoninės. O gal vis dar renkatės vandenį vienkartiniuose plastiko buteliuose?

   Kuo ypatingos vandenį šarminančios Dyln gertuvės?

   Pirmiausia, išgirdus pavadinimą, kyla klausimas: kaip gertuvė gali šarminti vandenį? Dažniausiai šarminį vandenį pamatysite jau išpilstytą į butelius ir stovintį parduotuvių lentynose. Jo kaina maždaug dvigubai didesnė, negu įprasto vandens.

   Kaip paprastas krano vanduo, patekęs į gertuvę, tampa šarminiu? Tai yra, kaip jo pH pasikeičia nuo 6,5-7 iki 9.

   Moksliškai įrodyti šie šarminio vandens vartojimo privalumai:

   • Šarminis vanduo yra geriau pasisavinamas organizmo ir lengviau numalšina troškulį ir atkuria skysčių balansą. Tai ypač svarbu sportuojant ir daug judant.
   • Šarminis vanduo mažina oksidacinį stresą, praturtina kūną antioksidantais, šitaip pagreitinama medžiagų apykaita, greičiau pasišalina toksinai.
   • Yra įrodymų, jog šarminis vanduo padeda sumažinti skrandžio rūgštingumą, kovoja su refliuksu.
   • Gerina kraujotaką bei ilgainiui mažina spaudimą

   DYLN gertuvėje vandens šarminimo procesas trunka vidutiniškai apie 15 minučių. Šį darbą atlieka gertuvės dugne patalpintas specialus difuzorius.

   VitaBead vandenį šarminantys mineralai

   Difuzoriuje esantys rutuliukai – tai ne kas kita, kaip natūralūs mineralai, tokie, kaip cinkas, magnis, silicis ir turmalinas. Jie yra specialiai paruošiami, įkaitinant iki 700°C. Šarminio vandens kokybė ir skonis stebina – vanduo tampa gaivus ir gardus, tarsi tyriausio kalnų šaltinio. Vieno difuzoriaus pakanka apie 325 pilnam butelio užpildymui, po to jį labai paprasta pakeisti.

   316 laipsnių chirurginis plienas – ideali izoliacija

   Gertuvės vidus pagamintas iš 316 laipsnių japoniško chirurginio plieno. Pasaulyje itin mažai gamintojų, naudojančių tokios aukštos kokybės medžiagą. Išorėje panaudotas 304 laipsnio plienas. Keli medžiagos sluoksniai sukuria puikią izoliaciją, leidžiančią išlaikyti reikiamos temperatūros vandenį. Šaltą ir net ledinį vandenį išsaugosite iki 24 val. O štai šiltą (iki 40°C) – apie 10 valandų.

   Jeigu pageidaujate DYLN gertuvėje laikyti karštą vandenį, išimkite difuzorių, kadangi mineralams kenkia karštas vanduo. Tuomet plieninė gertuvė dvigubomis sienelėmis pasitarnaus kaip termosas.

   Ergonomiška, patogi ir stilinga gertuvė

   DYLN gertuvės yra skirtingo dydžio: 480 ml, 620 ml, 950 ml,1200 ml. Visos gertuvės yra su lanksčiomis rankenomis, leidžiančiomis patogiai neštis rankose bei itin maloniu neslidžiu paviršiumi. Platūs kakleliai leidžia įsimesti ledo kubelius ir įpilti vandenį, jo neištaškant. O pageidaujant galima įsigyti ir DYLN sportinį snapelį (480 ml ir 620 ml talpos gertuvėms).

   DYLN gertuvė sužavi pirmąjį, ją įsigijusį taip, kad jis arba ji skuba apdovanoti visus artimuosius. Kiekvienas šeimos narys gali turėti savąją DYLN gertuvę, juk spalvų ir dydžių įvairovė būtent tam ir pritaikyta.

   Išsirinkite savąją DYLN vandenį šarminančią gertuvę jau šiandien!

   X