k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter

  Follow us

  Tapkite ETIAM Planet bendruomenės dalimi!

  Užsiprenumeravę naujienlaiškį, gausite pranešimus apie naujus produktus ir pasiūlymus pirmieji. Prenumeratoriams pirmam pirkimui dovanojame -10% nuolaidą.

   Paieška

   Kartu sukurtas poveikis

   High five

   Neišmestas plastikas

   16088 G

   Sutaupyti teršalai

   3569 G tree

   NATŪRALŪS, KOKYBIŠKI IR STILINGI PRODUKTAI

   NATŪRALŪS, KOKYBIŠKI IR STILINGI PRODUKTAI NATŪRALŪS, KOKYBIŠKI IR STILINGI PRODUKTAI NATŪRALŪS, KOKYBIŠKI IR STILINGI PRODUKTAI
   Perkant už 50 Eur – NEMOKAMAS pristatymas!

   Kas yra ETIAM Planet?

   Etiam Planet – tvaraus gyvenimo būdas, pasiekiamas kiekvienam. Tai jūsų ir mūsų sąmoningesnio gyvenimo atradimai. Žingsnis po žingsnio keičiant savo įpročius, buityje ir asmeninei higienai naudojant sveikesnius ir kuo draugiškesnius aplinkai bei planetai produktus.

   Rekomendacijos

   Naujos namų aplinkos ir įpročių pokyčiai tegul būna lengvi – ne vienu metu. Būtina gera patirtis ir patikimos rekomendacijos, kad buities ar asmeninės higienos priemonės mūsų namuose būtų ne tik draugiškos aplinkai, bet ir patikimos mūsų sveikatai, komfortiškos. Draugiški aplinkai daiktai turi skirtis nuo vienkartinių daiktų savo solidumu, estetiškumu, inovatyvumu. Juos naudosime ilgai – toks tvaraus gyvenimo esminis principas.

   Žiniomis grįsti nauji įpročiai

   Dalinsimės naujų įpročių patirtimi, atradimais ir žiniomis. Testuosime ir patys pristatysime produktus bei kviesime tai daryti ekspertus ir specialistus. Vertinsime produktus ir priemones, kokybės, komforto, draugiškumo aplinkai ir naudingumo mūsų sveikatai kriterijais.Pateiksime objektyvių žinių, kaip bent vienas mūsų pasirinktas pokytis veiks mus pačius, mūsų sveikatą, mūsų namus, šalies gamtą ir visą planetą. Tai labai svarbu, kad suprastumėme savo pasirinkimų geras ir blogas pasekmes ir tvarus gyvenimo būdas mums taptų būtinybe.

   Prekes galite gražinti per 14 darbo dienų.

   Garantuojame, kad Jūsų duomenys bus saugūs.

   Atrenkame tik aukščiausios kokybės prekes.

   You don't have permission to register
   X