k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter

  Follow us

  Tapkite ETIAM Planet bendruomenės dalimi!

  Užsiprenumeravę naujienlaiškį, gausite pranešimus apie naujus produktus ir pasiūlymus pirmieji. Prenumeratoriams pirmam pirkimui dovanojame -10% nuolaidą.

   Paieška

   Apie mus

   Kiekviena idėja turi savo istoriją. Vieni dar mokyklos suole kūrė ateities planus, kiti unikalią idėją atrado susiklosčius netikėtoms aplinkybėms. Mūsų istorija prasidėjo nuostabioje vietoje – gamtoje ir formavosi ilgą laiką, nuolat atsigręžiant į tikrąsias vertybes.

   Gaivus miško kvapas, skaidrus tyras šaltinio vanduo, kmynais kvepianti virtuvė, tarpduryje besišypsanti mama. Vaikystėje užgimęs ryšys su gamta nenutrauktas iki šiol. Taip augo mūsų įkūrėja Vida ir tokio ryšio linki savo šeimai ir ją supančiai aplinkai. Tačiau toks noras darosi vis sunkiau išpildomas. Technologijų amžius, kuriantis ateitį ir nešantis pažangą, turi ir kitą pusę – plastiką, atliekas, kurių skaičius nuolat auga ir kenkia gamtai. Viena už kitą garsiau skambančios reklamos skatina beribį vartojimą, kuris sekina gamtos išteklius negrįžtamai.

   Vida ėmė justi, kad jos šeima netenka to, kas natūralu ir sveika, todėl ėmėsi iššūkio – rasti aukštos kokybės, tvarias priemones, kurias galėtų naudoti kasdienei namų švarai palaikyti ir asmeninei higienai puoselėti, tuo pačiu tausojant gamtą. Ji yra nuolatiniame saviugdos ir ieškojimų kelyje, kuriame sutiko bendraminčių, padėjusių jos iššūkį paversti į ETIAM Planet, kur kviesime jus pasinerti į inovatyvų nuotykį.

   Apie mus rašo

   REDA MOCEVIČIENĖ

   Jau esu išbandžiusi nemažai ETIAM planet siūlomų produktų. Ir juos naudoju toliau savo šeimos kasdieniniame gyvenime. Kodėl? Todėl. kad man patinka gaunama visuma: pirma, tai labai geri, kokybiški produktai sveikatos požiūriu (auginame du vaikučius), antra, tai tvarūs, gamtos išteklius tausojantys produktai (nes auginant vaikus, labai dažnai mąstome, ką po savęs paliksime savo vaikams). Taigi, naudodama tokius produktus, jaučiuosi besirūpinanti savo šeima, jos sveikata.

   REDA Nuolatinė klientė

   X