k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter

  Follow us

  Tapkite ETIAM Planet bendruomenės dalimi!

  Užsiprenumeravę naujienlaiškį, gausite pranešimus apie naujus produktus ir pasiūlymus pirmieji. Prenumeratoriams pirmam pirkimui dovanojame -10% nuolaidą.

   Search

   About us

   Kiekviena idėja turi savo istoriją. Vieni dar mokyklos suole kūrė ateities planus, kiti unikalią idėją atrado susiklosčius netikėtoms aplinkybėms. Mūsų istorija prasidėjo nuostabioje vietoje – gamtoje ir formavosi ilgą laiką, nuolat atsigręžiant į tikrąsias vertybes.

   Gaivus miško kvapas, skaidrus tyras šaltinio vanduo, kmynais kvepianti virtuvė, tarpduryje besišypsanti mama. Vaikystėje užgimęs ryšys su gamta nenutrauktas iki šiol. Taip augo mūsų įkūrėja Vida ir tokio ryšio linki savo šeimai ir ją supančiai aplinkai. Tačiau toks noras darosi vis sunkiau išpildomas. Technologijų amžius, kuriantis ateitį ir nešantis pažangą, turi ir kitą pusę – plastiką, atliekas, kurių skaičius nuolat auga ir kenkia gamtai. Viena už kitą garsiau skambančios reklamos skatina beribį vartojimą, kuris sekina gamtos išteklius negrįžtamai.

   Vida ėmė justi, kad jos šeima netenka to, kas natūralu ir sveika, todėl ėmėsi iššūkio – rasti aukštos kokybės, tvarias priemones, kurias galėtų naudoti kasdienei namų švarai palaikyti ir asmeninei higienai puoselėti, tuo pačiu tausojant gamtą. Ji yra nuolatiniame saviugdos ir ieškojimų kelyje, kuriame sutiko bendraminčių, padėjusių jos iššūkį paversti į ETIAM Planet, kur kviesime jus pasinerti į inovatyvų nuotykį.

   Apie mus rašo

   Sorry, no posts matched your criteria.
   + - Kaip galiu apmokėti savo užsakymą?

   Užsakymą galite apmokėti internetu, naudodamiesi interneto banku.

   + - Kaip bus pristatytas mano užsakymas?

   Užsakymą Jums pristatys kurjeris tiesiai nurodytu adresu arba į pasirinktą paštomatą. Užsakymus taip pat galite atsiimti ir adresu: Kriaušių g. 18-1, Jonučiai, LT-53319 Kauno r.

   a
   You don't have permission to register
   X